Informacje o firmie
Historia firmy
Misja firmy
Obszary działania
Struktura organizacyjna
Ogłoszenia

Szczegóły oferty
Projektowanie
Sprzedaż i kompletacja
urządzeń

Oczyszczalnie KA/FR
Stacje Paliw i LPG
Usługi wykonawcze
Usługi elektryczne
Serwis

Produkty
Tłocznie AWALIFT
AWAaerob
Ruszty ETDP
Armatura
Moduły ETMOD
Dekantery ETDEC
Kraty zgrzebłowe
Profile TWS

Kontakt
Napisz do nas
Dane teleadresowe
Mapa dojazdu
Praca

Jakość
Polityka jakości
Certyfikaty
Referencje
Realizacje
Galeria


OCZYSZCZANIE WSTĘPNE - KRATY ZGRZEBŁOWE

AUTOMATYCZNE KRATY ZGRZEBŁOWE

Automatyczna krata zgrzebłowa F-SCH przeznaczona jest do wstępnego oczyszczania ścieków i wód płynących z grubszych zanieczyszczeń stałych i substancji wleczonych. Występujące w ściekach lub wodach płynących zanieczyszczenia zostają zatrzymane przez kratę na ruszcie szczelinowym wykonanym ze stali nierdzewnej.

Cykl czyszczenia kraty rozpoczyna się wraz z uruchomieniem napędu zgarniacza mechanicznego, którego start następuje po wykryciu różnicy w poziomach wody przed i za kratą spowodowanej przez skratki odkładające się na ruszcie. Dodatkowo urządzenie pracuje w trybie czasowym, a interwał pracy zgarniaczy nastawiany jest przekaźnikiem czasowym w zależności od potrzeb i programu sterującego (indywidualnie dla każdego przypadku).

Zanieczyszczenia zgarniane z krat przez zespół zgarniaczy mogą być zrzucane do kontenerów, prasek do skratek, koryt, a także za pomocą przenośników spiralnych lub taśmowych przenoszone nawiększe odległości.

Zespół zgarniaczy obracany jest za pomocą łańcuchów współpracujących z kołami zębatymi mocowanymi na wałach, napędzany jest silnikiem elektrycznym z motoreduktorem. Praca krat jest całkowicie automatyczna. Cykl czyszczenia jest powtarzany do momentu, w którym różnica pomiędzy poziomami wody zostanie zniwelowana. Zasilanie i sterowanie kratą realizowane jest z rozdzielnicy sterowniczej kraty zaprojektowanej indywidualnie do konkretnych potrzeb.
Pełna specyfikacja: Oczyszczanie wstępne - krata zgrzebłowa F-SCH
Dane adresowe:

EcoTech Sp. z o.o. Sp. k.
ul. M. Reja 3, 80-404 Gdańsk


Projekt i realizacja ALMEI 2010 r.