Opis systemu AWALIFT
Formularz doboru AWALIFT
Zasada działania tłoczni
Walory eksploatacyjne tłoczni
Walory ergonomiczne
Wskaźniki techniczno-ekonomiczne
AWALIFT 80
AWALIFT 100
AWALIFT 74/1
AWALIFT 0/1
AWALIFT 74/2
AWALIFT 0/2
AWALIFT 1/2
AWALIFT 1/2X2
AWALIFT 1/2 Penta
AWALIFT 2/2 Penta
AWALIFT 2/2 płaska
AWALIFT 2/2 okrągła
AWALIFT 3/2
AWALIFT 4/2
AWALIFT 5/2
AWALIFT 6/2
AWALIFT 6/3
AWALIFT 7/3
AWALIFT 8/3
AWALIFT 9/4
AWALIFT 10/6
|
Budowa tłoczni AWALIFT, sposób jej instalacji oraz warunki eksploatacji i serwisowania stanowią przykład urządzenia technicznego, które zostało skonstruowane i wytworzone z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i oczekiwań użytkownika oraz środowiska.
Tłocznia stanowi kompletne urządzenie, szczelnie oddzielające przepompowywane ścieki od otoczenia. W ten sposób wyeliminowano zagrożenie zatrucia się gazami i zabezpieczono pracownikom obsługi niespotykane w innych rozwiązaniach bezpieczne i komfortowe pod względem higieny warunki pracy. Rozwiązanie takie pozwala ponadto na lokalizację przepompowni w miejscach, w których usytuowanie tradycyjnej przepompowni mokrej, ze względu na konieczność zachowania strefy ochronnej nie byłoby możliwe.
Wszystkie podzespoły robocze wymagające kontroli bądź regulacji zostały rozmieszczone w łatwo dostępnych miejscach na zewnątrz zbiornika tłoczni.
Szafa sterownicza, zawierająca wszelkie wyłączniki oraz urządzenia kontrolno – pomiarowe, usytuowana jest w specjalnej obudowie na zewnątrz komory lub w budynku tłoczni. Pozwala to na łatwy dostęp do informacji o pracy tłoczni i sprawowanie bieżącego dozoru, jak i na reagowanie na sygnalizowane zakłócenia.
|